Про restoricaПривіт, Друже!

Я – Restorica, молода українська компанія з власним модернізованим виробництвом теплового, холодильного та нейтрального обладнання для закладів громадського харчування та гастробізнесу - ресторанів, готелів, кафе та сегменту HoReCa в цілому, а також обладнання для питної води.

Наші виробничі потужності знаходяться в Харківській області, яка є одним з найбільших центрів металообробки та машинобудування в Україні. І ми здатні задовольнити потреби найвибагливіших Клієнтів!

Колектив компанії Restorica – це дружна сім’я професіоналів, відданих своїй справі та об’єднаних спільними цілями та ідеями. Впровадження сучасних систем організації виробництва, навчання та підвищення кваліфікації персоналу на постійній основі дозволяє формувати інтелектуальне середовище та дружню атмосферу в компанії Restorica.

Щодня ми набираємо обертів, розширюємо дилерську мережу, збільшуємо обсяг продажів та виробництва і безмежно цим пишаємось!

Сьогодні Restorica – це:

  • 6500 кв.м  сучасних виробничих та складських приміщень, що забезпечують максимально оперативну роботу з виготовлення продукції та складської логістики
  • сучасне потужне виробниче обладнання від кращих світових брендів, що дозволяє досягати високих показників продуктивності
  • 230 фахівців високої кваліфікації, які перетворять мрії та бажання Клієнта в реальність
  • дилерська мережа по Україні
  • близько 200 закладів харчування працюють на обладнанні ТМ Restorica
  • більш ніж 1500 одиниць продукції ТМ Restorica допомагають  створювати страви в комфорті

Ми використовуємо інноваційні технології виробництва та обладнання найвідоміших світових брендів, тому наша продукція якісна, ергономічна, зручна у використанні, відповідає сучасним стандартам та сертифікована згідно вимог законодавства України.

Restorica допоможе перетворити щоденний процес готування їжі в створення шедеврів кулінарного мистецтва в комфортних і зручних умовах, адаптованих індивідуально під потреби Клієнта!

Сьогодні Я маю амбітні цілі – поставляти продукцію власного виробництва не тільки на український ринок, а й на іноземні торговельні простори, зарекомендувати якісний продукт з України та з гордістю тримати марку на світовому рівні!

Тож легкого старту мені та процвітання нашій Україні!

Image

Нас
рекомендують

Zoom
нажмите
для увеличения
ТОВ "ГРАНІТ-ТРЕЙД ЛТД"
Пермінов О.І., Директор
ТОВ "ГРАНІТ-ТРЕЙД ЛТД" оцінює якість співпраці с ТОВ "БПК Газінвестпроект" позитивно. Шафи пекарські ШПЕС -3 Еталон та Шафа жарочна ШЖЕ-2 Мастер в кількості 3 шт., що поставлялись згідно договору поставки № 1701/1АВ від 17.01.20 р. були поставлені належної якості, кількості та у строки визначені договором. Нарікань та зауважень до товару не має.
читати весь відгук
Курилівська Сільська Рада, відділ освіти, культури, молоді та спорту
Zoom
нажмите
для увеличения
Курилівська Сільська Рада, відділ освіти, культури, молоді та спорту
Тетяна Жадановська, Начальник відділу
19.07.2021 між Відділом освіти, культури, молоді та спорту Курилівської сільської ради Куп'янського району Харківської області та ТОВ "БПК "Газінвестпроект" було укладено договір поставки обладнання за кодом ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади. Предмет договору обладнання промислове кухонне ТМ Restorica, а саме: плита промислова електрична кухонна шестикомфорочна з полкою, шафа жарова електрична трисекційна, шафа жарова електрична двосекційна...
читати весь відгук
ТОВ "ТВК Укрпромпостач"
Zoom
нажмите
для увеличения
ТОВ "ТВК Укрпромпостач"
Рашевська Г.В., Директор
ТОВ "ТВК Укрпромпостач" висловлює свою подяку ТМ Restorica за сумлінну співпрацю та своєчасну поставку якісного обладнання для закладів громадського харчування. Поставки відбувались вчасно, у встановлений за договором строк. Нарікань щодо якості товару не має. ТОВ "ТВК Укрпромпостач" вважає ТМ Restorica надійним та перевіренним виробником обладнання у галузі харчових технологій.
читати весь відгук
Arrow-right